Перепис можна провести дешевше, ніж за 2,4 млрд грн, - Гончарук


Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук сказав, що перепис можна зробити за суму меншу, ніж закладена

Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на брифінгу після засідання Кабміну, повідомляє Цензор.НЕТ. Об этом сообщает gazetapik.in.ua со ссылкой на СМИ.

Питання перепису в уряді курирує Дмитро Дубілет.

"Він складає перелік всіх питань, на які ми б хотіли отримати релевантну відповідь. До кінця року ми плануємо провести так званий цифровий перепис населення.Тобто за допомогою різних статистичних та математичних методів і за рахунок роботи з реєстрами ми з’ясуємо відповіді на ці питання", — заявив Гончарук.

В даний момент Кабінет міністрів складає перелік питань, який будуть задані під час проведення Всеукраїнського перепису населення.

"Можна знайти купу інструментів для оптимізації. Наприклад, можна залучити до проведення перепису співробітників "Укрпошти" та інших держкомпаній. Ми намагаємося зрозуміти, що хочемо отримати. Не можна отримати той же результат, з тим же рівнем якості, але дешевше. Зараз ми провели розрахунки і побачили, що сума в 2,4 млрд, яка закладалася раніше, це занадто. Перепис можна провести дешевше", — пояснив Гончарук.

  • Уряд узгодив терміни проведення всеукраїнського перепису населення.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/06/perepys_mozhna_provesty_deshevshe_nizh_za_2_4_mlrd_grn_goncharuk”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя