У Гонконгу частково відновило роботу метро

У Гонконгу частково відновило роботу метро
В неділю очікується нові антиурядові протести Об этом сообщает mirvestey.in.ua со ссылкой на СМИ.


Транспортний оператор Гонконгу MTR відновив роботу метро, але деякі станції залишаються закритими через «сильний вандалізм».


Про це повідомляє ВВС.


Рух метро було призупинено в суботу після того, як станції та підприємства піддалися нападу в результаті антиурядових акцій протесту.


При цьому кілька станцій метро в центрі міста будуть закриті для ремонту, а закінчить роботу метро о 21:00, на три години раніше, ніж зазвичай.


Також зазначається, що в неділю очікується ще більше антиурядових протестів.


Як повідомлялося, у вівторок, 1 жовтня поліція Гонконгу під час жорстких сутичок із демонстрантами застрелила протестувальника.


Правоохоронці підтвердили, що 18-річний юнак дістав вогнепальне поранення в ході акції протесту. У поліції заявили, що намагаються з’ясувати подробиці інциденту.


Масові акції протесту в Гонконгу тривають з червня. 4 вересня голова місцевої адміністрації Керрі Лам погодилася виконати одну з вимог демонстрантів і повністю відкликати законопроєкт про екстрадицію, який дозволяє видавати правопорушників до материкового Китаю.


Попри це багато прихильників опозиції висловлюють готовність продовжувати акції. Протести посилюються у вихідні та святкові дні й періодично супроводжуються заворушеннями, блокуванням вулиць і актами вандалізму.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/u-gonkongu-chastkovo-vidnovilo-robotu-metro-630476.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя